aboutus

Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd.

Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd. Linqing ZH Precision Bearing Manufacturing Co. Ltd.
1 2 3 4 5
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: DEEG
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 20000000-40000000
Rok założenia: 1999
pc Export: 60% - 70%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Linqing miasto Zhonghai precyzyjna współpraca produkcji łożysk., LTD. To nowe, nowoczesne profesjonalne przedsiębiorstwo produkujące łożyska. Założona w 1999 r. Fabryka ma 20-letnią historię. Publiczne wprowadziły zaawansowane krajowe i zagraniczne urządzenia produkcyjne i testujące, siła firmy jest obfita, sprzęt produkcyjny zaawansowany, środki detekcji kompletne, łożyska wykwintne jakość wykonania, jakość stabilna i niezawodna.

Firma specjalizująca się w produkcji eletrycznych i mechanicznych łożysk do maszyn rolniczych, Łożysko kulkowe zwykłe (Calowa kulka zwykła, Niestandardowe łożysko kulkowe zwykłe, Seria R, Seria 16, Seria RLS, Seria RMS, Łożysko auto części (auto łożysko piasty, auto powietrze łożysko kondycjonujące, automatyczne łożysko kulkowe zwykłe), łożysko maszyn rolniczych ( brona talerzowa, tarcza kołnierzowa, łożyska rolnicze, w tym łożyska okrągłe, kwadratowe, sześciokątne i sześciokątne ), wszelkiego rodzaju niestandardowe łożyska maszyn rolniczych dostosowane do klientów różnego rodzaju łożysk niestandardowych, łożysk maszyn rolniczych i powiązanych akcesoriów Produkty są szeroko stosowane w maszynach elektrycznych, maszynach, sprzęcie, pojazdach, narzędziach elektromechanicznych, sprzęcie gospodarstwa domowego, instrumentach, sprzęcie, fabrykach sprzętu rekreacyjnego i wkrótce. Nasze produkty są eksportowane do Rosji, Stanów Zjednoczonych, Pakistanu, Niemiec, Iraku, Iranu, Indii, Uzbekistanu i innych krajów.

Firma z „ integralnością, innowacją i dystansem ”, mistrzowsko doskonaląc nową technologię, poświęca się opracowywaniu nowych produktów. Serdecznie zapewnia krajowym i małym klientom wysokiej jakości produkt, rozsądną cenę, satysfakcjonującą obsługę. Serdecznie witaj nowych i starych klientów w domu i za granicą, aby odwiedzać i prowadzić, negować i rozwiązywać problemy, aby jint odkrywać i rezygnować z bilinifutury.

-02-
Historia

Założona w 1999 r. Fabryka ma 20-letnią historię. Publiczna ingerencja w krajowy i zagraniczny zaawansowany sprzęt do produkcji i testowania, siła firmy jest obfita, zaawansowany sprzęt produkcyjny, środki wykrywania kompletne, mając na uwadze znakomitą jakość wykonania, stabilność i niezawodność.

-03-
Usługa

Firma o „dzisiejszej jakości to rynek jutra, zadowolenie klienta to nasza realizacja” polityka jakości, zgodnie z filozofią biznesu „ludzie, ludzie, ludzie”, wysiłki na rzecz opanowania nowych technologii, zaangażowanie w rozwój nowych produktów, poświęcone dostarczaniu klienci krajowi i zagraniczni z produktami wysokiej jakości, rozsądnymi cenami, zadowalającą obsługą

-04-
Nasz zespół

Posiadamy profesjonalny personel produkcyjny i techniczny, z profesjonalnym sprzętem produkcyjnym, zaawansowaną technologią produkcji, od momentu jego powstania staraliśmy się skupiać na wysokiej jakości produkcji łożysk, stale doskonalić własną technologię i tryb produkcji, stale starać się sprostać potrzeby klientów w kraju i za granicą wymagania dotyczące produktu, produkcja łożysk o wysokiej jakości, rozsądnej cenie, będziemy traktować klienta o najlepszej jakości usług, lepiej.

Szczegóły kontaktu